جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
از نویسندگان ما
کدام کتاب برای کدام سطح؟ از ما بپرسید ...
همکاران کتابفروشی ایران موزیکولوژی
اسلاید قبلی
اسلاید بعدی
آخرین کتاب

تازه‌های کتاب

فیلتر بندی محصولات
دسته بندی کتاب
دسته بندی کتاب
بیشتر
نویسنده
نویسنده
بیشتر
انتشارات
انتشارات
بیشتر
مترجم
مترجم
بیشتر

خرید کتاب موسیقی 

کتاب‌فروشی ایران‌موزیکولوژی مجموعه‌ای که امکان سفارش و خرید کتاب موسیقی را برای مخاطبان وب‌سایت فراهم می‌کند. از جمله اهدافی که از راه‌اندازی این مجموعه به دنبال داریم، ایجاد منبعی کامل از کتاب موسیقی در فضای آنلاین است که در دسترس همگان قرار گیرد. از آن‌جایی‌ که کتاب موسیقی در کتاب فروشی‌ها به صورت پراکنده عرضه می‌شوند، دسترسی به آن‌ها، به صورت یک‌جا، روند جستجو و خرید کتاب را برای علاقه‌مندانِ موسیقی آسان‌تر می‌کند.

کتاب‌خوانی یکی از فعالیت‌های مهمی است که می‌تواند برای افرادی که به آن علاقه‌مند هستند، مزیت‌های بسیاری داشته باشد. از جمله مزایای کتاب‌خوانی می‌توان به افزایش دانش و آگاهی، تقویت مهارت‌های ذهنی، کاهش استرس، تحول فردی، بهبود تفکر و تفسیر، تغییر نگرش و تفریح اشاره کرد. با مطالعه کتاب‌ها، می‌توانید دانش و آگاهی خود را از موضوعات مختلف گسترش دهید و مهارت‌های ذهنی خود را تقویت کنید، از استرس روزانه کاسته و به تحول فردی خود برای بهبود شخصیت و حرفه‌ای شدن کمک کنید. همچنین کتاب‌خوانی می‌تواند به شما کمک کند تا تفکر و تفسیر خود را درباره موضوعات مختلف بهبود بخشید، نگرش و دیدگاه خود را بهبود بخشید و همچنین به دنیای دیگری بروید و از زندگی واقعی فرار کنید. به طور خلاصه، کتاب‌خوانی (خرید کتاب موسیقی) یک فعالیت بسیار مفید و پرخاشگرانه است که می‌تواند به شما در چندین جنبه از زندگی کمک کند.

خرید کتاب موسیقی

نوشتارها و کتاب‌های موسیقی

کتابشناسی موجود در انتهای نوشتارهای وبسایت، این امکان را برای دوستداران موسیقی فراهم می‌کند که قبل از خرید کتاب موسیقی، با موضوع و محتوای آن آشنا شوند. بعلاوه مطالعه‌‌ نوشته‌ها و مقالاتی که به لطفِ نویسندگان وب‌سایت به رشته‌ی تحریر درآمده و به صورت آنلاین و رایگان در دسترس شما قرار گرفته‌است، به تکمیل اطلاعات و سیر مطالعاتی‌تان کمک شایانی می‌کند.

چه کتاب‌هایی؟ چرا؟

فروشگاهِ وب‌سایت ایران‌موزیکولوژی سعی دارد تا تهیه و توزیع کتاب موسیقی‌شناسی، تاریخ موسیقی، تئوری موسیقی، اتنوموزیکولوژی را در اولیت و از دغدغه‌های اصلی خود بداند. چراکه این دسته کتاب موسیقی به علتِ حجم و قیمت بالا و تعدادِ کمِ مخاطبان، علی‌رقمِ اهمیتِ موضوع عمدتا از قفسه‌های فروشگاه‌های کتابِ بزرگ و در نتیجه از چشم مخاطبان و دوستداران موسیقی دور می‌مانند.

دسته‌بندی‌های فروشگاه کتاب موسیقی ایران‌موزیکولوژی

 کتابفروشیِ ایران‌موزیکولوژی به شش زیربخش تقسیم می‌شود:

کتاب تئوری موسیقی:

تمامی کتاب‌های مرتبط با تئوری موسیقی از مبانی بنیادین تا هارمونی گنجانده شده‌است. با این حال این بخش خود به هشت زیر بخش (مبانی بنیادین، ارکستراسیون، کنترپوآن، هارمونی، مبانی موسیقی ایرانی، آهنگسازی، سلفژ و فرم) تقسیم شده‌است تا باتوجه به موضوع مورد نظر خود دسترسی سریع و راحتی به کتاب‌های مربوطه داشته باشید.

کتاب های موسیقی

کتاب تاریخ موسیقی

 به دو زیربخشِ موسیقی غربی و موسیقی ایرانی تقسیم شده‌است. کتاب‌هایی که در دسته‌ی تاریخ موسیقی غرب و تاریخ موسیقی ایرانی گنجانده می‌شوند بدون توجه به سبکِ آن‌ها -از مردمی تا کلاسیک – و تنها با در نظر گرفتنِ جغرافیا و موضوع دسته‌بندی شده‌اند.

موسیقی‌شناسی

 موسیقی‌شناسی و قوم‌موسیقی‌شناسی امروزه کمتر از قبل دارای مرزهای جدا و مشخص هستند. موسیقی جهان در یک سمت و موسیقی کلاسیک غربی در سمت دیگری قرار داده نمی‌شود. با این حال تا این نگاهِ جدید – درست از نظر نگارنده – هنوز در میان هنرجویان و علاقه‌مندان به موسیقی و کتاب‌های موسیقی چندان مرسوم نیست. از این رو، اتنوموزیکولوژي یا همان قوم‌موسیقی‌شناسی زیربخشِ موسیقی‌شناسی دسته‌بندی شده‌است.

نت (پارتیتور) موسیقی

 تمامی سازها و کتاب‌های آموزشِ ساز و یا نت‌های قطعات مربوط سازها را در این بخش و زیربخش‌های آن (پیانو، گیتار، ویولن، آواز، و غیره) را در این بخش‌ می‌توان جست.

کتاب موسیقی

میان‌رشته‌ای

موسیقی رابطه‌ی گسترده‌ای که با دیگر مسائلِ اجتماعی-فرهنگی (سیاست، سینما، جامعه‌شناسی و غیره) و یا علمی (ریاضیات، فیزیک و غیره) دارد. این مباحثِ میان‌رشته‌ای که از جمله‌ی جذاب‌ترین نوشتارها و کتاب‌های موسیقی نیز به شمار می‌آیند به دلیلِ تخصصِ دوگانه‌ای که از نویسنده‌ی طلب می‌کند چندان پرشمار نیستند. بنابراین تمامی این موضوعات مانند موسیقی و شعر (ادبیات)، موسیقی و فیلم (سینما) در این دسته، بدونِ زیر بخش، قرار گرفته‌اند.

خرید ارزان کتاب موسیقی

فصلنامه و کتاب‌های موسیقی رایگان

وب‌سایت ایران‌موزیکولوژی مفتخر است تا به امروز دو فصلنامه‌ی فراهنگ و هنر و زیبا‌شناسی را به رایگان در اختیار مخاطبان موسیقی قرار دهد. فصلنامه‌ی فراهنگ توسط انجمنِ علمی دانشگاه تهران و فصلنامه‌ی هنر و زیبا‌شناسی توسطِ دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات منتشر می‌شوند.  علاوه بر فصلنامه‌ها، کتاب‌هایی، غالبا انگلیسی زبان، به صورت رایگان در اختیار شما قرار گرفته‌است.

خرید کتاب موسیقی

آینده‌ی فروشگاهِ کتاب موسیقی ایران‌موزیکولوژی

همکاری با ناشرانِ موسیقی

امید است تا به منظورم تکمیل کتاب‌ها و تسریعِ ارسال آن‌ها همکاری‌های بیشتر و سازنده‌ای با کتابفروشی‌ها و ناشرانِ کتاب‌های موسیقی داشته‌ باشیم (برای‌ همکاری لطفا اینجا کلیک کنید).

خرید کتاب موسیقی از آمازون

درنظر داریم تا برای دوستانی که قصد خرید کتاب موسیقی زبان اصلی به منظور ترجمه یا استفاده‌ی شخصی از سایت‌های خارجِ کشور را دارند، امکانِ خرید از فروشگاهِ آمازون را فراهم کنیم.

 

بیشتر بخوانید
فیلتر بندی محصولات
دسته بندی کتاب
دسته بندی کتاب
بیشتر
نویسنده
نویسنده
بیشتر
انتشارات
انتشارات
بیشتر
مترجم
مترجم
بیشتر