جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

چگونه به گروه ایران‌موزیکولوژی بپیوندیم؟

چرا ایران‌موزیکولوژی؟

ایران‌موزیکولوژی با روزانه بیش‌از ۱۰۰۰ بازدید، به عنوان یکی از محبوب‌ترین وب‌سایت‌های موسیقی کشور شناخته می‌شود. تیمِ فنیِ وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی همواره در می‌کوشند تا ثمره‌ی تلاشِ هر نویسنده به بهترین شکل ممکن در پلت‌فرم‌های محبوب مانند تویتر و اینستاگرام و همچنین موتور جستوجوی گوگل دیده شود؛ تمامی مقالات ایران‌موزیکولوژی در صفحه‌هات نخستِ گوگل و در اغلب مواقع در ۳ نتیجه‌ی نخست، قابل مشاهده هستند. فعالیت‌های گروهی مانند ترجمه‌ی بخش موسیقیِ «درآمدی بسیار کوتاه»، تبادل نظر با دیگر پژوهشگران موسیقی، امکان خرید از فروشگاه ایران‌موزیکولوژی با تخفیف ویژه‌ی نویسندگان، دسترسی به مقالات و منابعِ پژوهشی از جمله Jstore و یا Oxford Music Online از دیگر مزیت‌های همکارای با ما است.

شرایط همکاریِ نویسندگان با ما:

  • فعالیت‌های ما به صورت داوطلبانه و افتخاری است و هیچ یک از اعضای وبسایت از جمله سردبیر، ادیتور‌ها، کادر فنی و یا نویسندگان حقوق و مزایای دائمی دریافت نمی‌کنند.
  • همکاری تنها برای یک مطالب امکان پذیر نیست و هر نویسنده می‌بایست در هر فصل حداقل یک مطلب منشر کند (عدمِ ارائه مطالب در دو فصلِ پیاپی یا بدون اطلاع قبلی موجع به قطع همکاری با آن نویسنده می‌شود).
  • هر مطلب، اعم از ترجمه، مقالات علمی‌-پژوهشی یا جستار باید حداقل ۱۵۰۰ کلمه و مطابقِ شیوه‌نامه‌ی نگارشِ پایان‌نامه‌ی دانشگاه تهران باشد (داشتنِ کتاب‌شناسی، رعایت فاصله‌ و نیم‌فاصله، ارجاع‌دهی درون متنی و غیره). لازم به ذکر است که این موارد برای هر مقاله متفاوت است. برای مثال در ترجمه‌‌ها ارجاع‌دهی درون‌متنی یا برای جستارها کتاب‌شناسی الزامی نیست.

ایران‌موزیکولوژی به همت نویسندگان و فریختگانی چون شما به حیات خود ادامه می‌دهد و همواره از تمامی موسیقی‌دوستان و هنردوستان برای نشر مقالات و یا هر نوع همکاری سازنده‌ی دیگر مانند برگزاری کارگاه‌های رایگان، سئوکار، ادمین، ادیتور و غیره دعوت به عمل می‌آورد.

برای پیوستن به گروه ایران‌موزیکولوژی و یا دیگر فرصت‌های همکاری فرم زیر را پر کنید (برای نویسندگان، پیوستِ یک مقاله الزامی است):

4/5 - (6 امتیاز)